Home

W maju świętowaliśmy jubileusz naszej działalności –  za nami już 35 lat !!!      

Informacje o nowych produktach, ciekawostki z zakresu technologii ceramiki, sprawy dotyczące naszej firmy … to wszystko na naszym profilu !!! Bezpośredni odsyłacz na facebooka w prawym górnym rogu naszej strony.  

Wciąż trwają prace nad naszą nową stroną.  Ze względu na bogatą ofertę uzupełnienie wszystkich informacji jeszcze troszkę potrwa. Prosimy o cierpliwość i zapraszamy do częstych odwiedzin!                                                                                                                           Zespół   Ceramika Wojtaszek Sp.J.

Mamy również dobrą wiadomość, w szczególności dla osób zainteresowanych szkliwami pomarańczowymi. Dołączamy do oferty dwa nowe kolory. Zaznaczamy, że są to szkliwa wysokotemperaturowe: WT-11702 (z lewej strony) WT-11701 (z prawej strony)

Prezentujemy nowe szkliwo czerwone na wysoką temperaturę 1230-1250*C. Struktura szkliwa jednorodna, błyszcząca. Ciekawe efekty można uzyskać poprzez warstwowe nakładanie różnych szkliw ( efekt widoczny z lewej strony zdjęcia). Ceny dostępne drogą e-mail.

Jutro w Zakrzowie odbędzie się kolejna edycja Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd, znana jako „Art Cup”. Co wspólnego ma to z naszą firmą? To już jedenasty rok naszej współpracy z Ludowym Klubem Jeździeckim Lewada. Co roku na zawodach można zobaczyć statuetki wyprodukowane u nas- w Tułowicach. Każdy rok to inny kolor konika. W tym roku jest to […]

Widzieliście nowy numer czasopisma „Szkło i Ceramika”? Na ostatniej stronie możecie zobaczyć reklamę naszej firmy. Podoba się Wam? Ceramika Wojtaszek PS Zachęcamy zainteresowanych do przeczytania magazynu!