Home

Informujemy o zbliżającej się przerwie zimowej . W dniach 04-08 02 2019 nasza firma będzie zamknięta. Za utrudnienia przepraszamy – zapraszamy od poniedziałku 11.02.2019  

W maju świętowaliśmy jubileusz naszej działalności –  za nami już 35 lat !!!      

W związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi informujemy, że w dniu jutrzejszym tj. 30.03.2018 oraz 02.04.2018 firma nasza będzie nieczynna! Wszystkim życzymy spokojnych Świąt!

Informacje o nowych produktach, ciekawostki z zakresu technologii ceramiki, sprawy dotyczące naszej firmy … to wszystko na naszym profilu !!! Bezpośredni odsyłacz na facebooka w prawym górnym rogu naszej strony.  

Wciąż trwają prace nad naszą nową stroną.  Ze względu na bogatą ofertę uzupełnienie wszystkich informacji jeszcze troszkę potrwa. Prosimy o cierpliwość i zapraszamy do częstych odwiedzin!                                                                                                                           Zespół   Ceramika Wojtaszek Sp.J.

Mamy również dobrą wiadomość, w szczególności dla osób zainteresowanych szkliwami pomarańczowymi. Dołączamy do oferty dwa nowe kolory. Zaznaczamy, że są to szkliwa wysokotemperaturowe: WT-11702 (z lewej strony) WT-11701 (z prawej strony)

  • 1
  • 2